Kursy Sport Kinesiology Taping BE fizjo ACTIV Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

Kinesiology Taping

Kinesiology taping. Metody terapii, jakie proponujemy naszym Pacjentom to obecnie najskuteczniejsze techniki stosowane w rehabilitacji.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

 Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem.                                 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

FIZJOACTIV przedstawia nasz zespół fizjoterapeutów:

 

mgr Anna Stelmach - fizjoterapeuta, USG

tel. 781 749 246 e-mail: stachurka1986@o2.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunkach fizjoterapia i pielęgniarstwo. Obecnie jestem doktorantką w Katedrze Rehabilitacji, Fizjoterapii i Balneoterapii. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zespołów bólowych i przeciążeniowych. Jako fizjoterapeuta w swojej pracy wykorzystuję różne techniki manualne, techniki osteopatyczne, fibrolizę mięśniowo-powięziową (haczykowanie), igłoterapię, trening respiracyjny, PNF. W swojej praktyce wykorzystuję USG, które umożliwia mi badanie stawów równolegle z wykonywaniem testów klinicznych, co poprawia trafność badania funkcjonalnego. Prowadzę również terapię i konstruuję ćwiczenia pod kontrolą USG (sonofeedback). Sonofeedback to nowatorska metoda fizjoterapii która pozwala na wykorzystanie obrazowania USG i monitorowaniu terapii pacjenta. Obraz otrzymywany podczas zabiegu pokazuje pracę poszczególnych struktur i pomaga pacjentowi w prawidłowym wykonaniu ćwiczenia.
Specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwalają mi na holistyczne podejście do pacjenta i programowanie skutecznej terapii.

Zainteresowania:

sport szczególnie treningi interwałowe, rower, snowboard,

dietetyka (wpływ żywienia na układ ruchu i układ nerwowy).

 

 

mgr Karolina Staszak-Skarba- fizjoterapia dzieci i młodzieży

tel. 609970415 e-mail: staszakskarba@gmail.com

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuję się w rehabilitacji pediatrycznej. Już w okresie studiów postanowiłam związać swoją ścieżkę zawodową z neurorehabilitacją dzieci. W związku z tym przez wiele lat konsekwentnie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w praktykach, wolontariatach, szkoleniach i warsztatach z zakresu fizjoterapii dziecięcej. Od 2013r. jestem związana zawodowo z Publicznym Przedszkolem Integracyjnym przy ul. Gospodarczej w Lublinie. W mojej pracy wykorzystuję umiejętności dogoterapeuty i pomoc mojego psa terapeuty. Terapię wzbogacam o wiedzę zdobytą na kursach: PNF podstawowy, PNF w pediatrii, Kinesiologi Taping Lublin, Neurobiologiczne podstawy integracji sensorycznej – kurs I stopnia SI a także licznych warszatatch o tematyce pediatrycznej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie związane z usprawnianiem dzieci z deficytami ośrodkowego układu nerwowego, opóźnieniem psychoruchowym, zespołami genetycznymi, wadami postawy. W swojej pracy koncentruję się na globalnym, całościowym podejściu do pacjenta, aby skutecznie i trafnie zaplanować proces terapeutyczny. Priorytetem zawsze jest dla mnie dziecko, dlatego do każdego małego pacjenta podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem i wielkim sercem.

Co lubię?

Moich małych pacjentów. Dzieci są szczere, prawdziwe oraz potrafią cieszyć się z każdej chwili.

Moją siłą jest rodzina i przyjaciele, którzy zawsze mnie wspierają i motywują do działania!!!

Hobby?

Pies, podróże, tanieć oraz kolekcjonowanie miłych chwil:)

 

 

mgr Karolina Jaruga - fizjoterapeuta, terapeuta czaszkowo-krzyżowy

tel. 530-937-715 e-mail: karolinajaruga@o2.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Uwielbiam to co robię, więc co jakiś czas wynajduję kursy i poszerzam swoją wiedzę na temat fizjoterapii. Specjalizuję się w terapii czaszkowo-krzyżowej, w której holistyczne podejście do organizmu człowieka pokazuje nam nowe ścieżki terapii. Aby poprowadzić taką terapię potrzebna jest intuicja i ogromna empatia w stosunku do drugiego człowieka. Sama się jej poddaję gdy mam z czymś problem. Jestem żywym przykładem, że działa. Pracuję również z pacjentami mającymi problemy ze stawami barkowymi, kolanowymi i skokowymi. Stosuję kinesiology taping. Sama bardzo dużo ćwiczę i uważam, że naturalne metody powrotu do zdrowia i sprawności są najbardziej trafionymi metodami.

Zainteresowania: sport, pies, podróże i dobry film na rozluźnienie

 

Co leczymy?

Rehabilitacja DZIECI i młodzieży
USG narządu ruchu
Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych
trening respiracyjny SPIROTIGER
IGŁOTERAPIA suche igłowanie
Rehabilitacja pourazowa, pooperacyjna
Wady postawy, skoliozy
Rehabilitacja w ciąży
Endoprotezy
Ból kręgosłupa
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nasi Partnerzy