Co terapeuta może zrobić z.... TARCZYCĄ

 

 

 

Zaburzenia pracy tarczycy są obecnie uznawane za jedne z najczęściej występujących schorzeń.

Związane są ze złym funkcjonowaniem układu dokrewnego a przez to nieprawidłową produkcją hormonów.

W terapii manualnej trzeba wziąć pod uwagę wszelkie możliwe powiązania tego gruczołu z innymi układami, strukturami czy narządami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego funkcję.

Terapia wisceralna w dysfunkcjach tarczycy jest wsparciem w procesie leczenia a techniki manualne przeprowadzone na podstawie dokładnej diagnostyki mają umożliwić powrót do prawidłowej równowagi pracy tarczycy.

 


Prowadząca: mgr Dominika Kębłowska-Woszczek D.O.

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Tytuł Dyplomowanego Osteopaty zdobyła z wyróżnieniem w jednej z najbardziej renomowanych w Europie szkół osteopatii w Madrycie podczas pięcioletnich studiów. Doskonaliła wiedzę i umiejętności na całym świecie między innymi w Chinach podczas miesięcznego pobytu szkoleniowego w szpitalu Uniwersytetu Pekińskiego, oraz w Londynie podczas szkoleń z Jean Pierre Barralem. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów poświęconych zagadnieniom medycznym. Od 2013 r. jest członkiem zarządu Towarzystwa Osteopatów Polskich.


 

Uzyskaj dostęp do nagrania!

Cena:  119 PLN   97 PLN

Miejsce:   on-line

 


 

Dostęp do nagrania:

Aby otrzymać dostęp do nagrania prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

 1. Formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/xXReXzUPswVXN3HdA
 2. Kopii dyplomu fizjoterapeuty lub lekarza,
 3. Kopii wpłaty zaliczki w wysokości 97 zł na poniższy rachunek bankowy:
  Dane do przelewu:
  Fizjoactiv ul. Bursaki 17   20-150 Lublin
  Alior Bank nr konta:   22 2490 0005 0000 4500 9105 5725
  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko kursanta, nazwa i termin kursu.

Powyższe dokumenty proszę przesłać jako załącznik na adres: fizjoactiv@gmail.com

Po wpłynięciu zgłoszenia otrzymaja Państwo maila zwrotnego z dostępem on-line do nagrania.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie informacje dotyczące kursów będą Państwo otrzymywać drogą elektroniczną na podane adresy e-mailowe. W związku z powyższym prosimy o uaktualnienie adresów e-mailowych i ich poprawne zapisywanie przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na kurs.

 


Informujemy, że przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres fizjoactiv@gmail.com jest równoznaczne z udzieleniem przez kursanta zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów niezbędnych do realizacji usług szkoleniowych przez firmy:

Karol Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 919 168 71 70

Martyna Mazurek-Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 716 26 76 079

Administratorzy danych przetwarzają dane do celów organizacji usług szkoleniowych.

Dane są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U.Nr 133/97 poz 883/.

Przesłanie zgłoszenia na kurs jest również równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu organizacji kursów FIZJOACTIV (dostępny w zakładce "przed kursem")

 

 

 

Zaburzenia pracy tarczycy są obecnie uznawane za jedne z najczęściej występujących schorzeń. Związane są ze złym funkcjonowaniem układu dokrewnego a przez to nieprawidłową produkcją hormonów. W terapii manualnej trzeba wziąć pod uwagę wszelkie możliwe powiązania tego gruczołu z innymi układami, strukturami czy narządami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego funkcję. Terapia wisceralna w dysfunkcjach tarczycy jest wsparciem w procesie leczenia a techniki manualne przeprowadzone na podstawie dokładnej diagnostyki mają umożliwić powrót do prawidłowej równowagi pracy tarczycy.

Na warsztatach przedstawione będą następujące zagadnienia pod kątem terapii: anatomia i fizjologia tarczycy, znaczenie i funkcja gruczołu, objawy dysfunkcji, regulacja pracy tarczycy, powiązania z innymi narządami, techniki mobilizacyjne oraz edukacja pacjenta.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Nasi Partnerzy