Aktualności 2 Aktualności 1

Aktualności 2

Aktualności 1

Doradca noszenia w CHUSTACH ClauWi

 

Doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi - kurs podstawowy

 

Prowadząca:

mgr Izabela Banach-Kubik - Ludzie, budowanie ich kompetencji, praca z nimi z chustą w tle to moja pasja. Najmłodsze z trojga dzieci od urodzenia nosiłam w chuście. Chustowanie córki okazało się być dla mnie inspirujące nie tylko rodzicielsko. Odeszłam z bankowości, porzuciłam życie korporacyjne i zaczęłam realizować życie zawodowe wg własnych zasad. Od kiedy w 2011 roku zostałam doradcą noszenia ClauWi®, profesjonalnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z rodzicami, którzy pragną mieć dzieci blisko siebie i używają w tym celu chust lub nosideł. W 2013 roku rozpoczęłam pracę trenerską w ClauWi®, współprowadząc z Anną Nogajską kursy dla Doradców. Bardzo mi w tym pomogło moje wcześniejsze doświadczenie trenerskie i coachingowe – wieloletnia praca jako coach, trener, manager w korporacjach dała mi bardzo mocne podstawy. W kwietniu 2014 roku Anna przekazała mi przedstawicielstwo na Polskę szkoły. To dla mnie wspaniała okazja do szerokiego dzielenia się wiedzą, do wspierania ludzi w ich rozwoju, a także do poszerzania własnych kompetencji. Zdobywanie szerokiej wiedzy o człowieku to moje hobby. Na studiach skończyłam specjalizację z antropologii kulturowej, mam za sobą sporo szkoleń z zakresu neuropsychologii, rozwoju dzieci, opieki okołoporodowej, funkcji miednicy, a ostatnie duże szkolenie jakie zrobiłam to terapeuta czaszkowo-krzyżowy.

Termin:    18-20.10.2022 (wt-czw)

Miejsce:   Lublin, ul. Krochmalna 3

Cena: 1 900zł

 


Kurs podstawowy to 30 h dydaktycznych zajęć warsztatowych.

Zajęcia odbywają się w dni: wtorek, środa, czwartek.

Możliwe finansowanie przez BUR!!!!  Nabór trwa i tym samym ostateczna decyzja o organizacji kursu zapada najpóźniej na 2 tygodnie przed jego planowym rozpoczęciem.

 


 

Na szkoleniu kształcimy Doradców Noszenia, którzy profesjonalnie przekazują Rodzicom wiedzę na temat zasad prawidłowego noszenia dzieci w chustach i innych miękkich nosidłach, a także w zakresie budowy oraz rozwoju kręgosłupa i bioderek małego dziecka.
Dzięki swojej gruntownej wiedzy, Doradcy Noszenia ClauWi® zachęcają Rodziców do noszenia dzieci w chustach w sposób bezpieczny i świadomy (rodzice wiedzą na co powinni zwrócić szczególną uwagę). Doradca Noszenia Clauwi® towarzyszy Rodzicom w ich drodze. Czyni to wykorzystując swoją wiedzę fachową, ze zrozumieniem, przyjaznym nastawieniem i zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb danego Rodzica.
 
Do każdego uczestnika szkolenia stosowane jest podejście indywidualne, w trakcie pracy warsztatowej prowadzący skupia się na bieżącej i powtarzanej do skutku korekcie błędów technicznych popełnianych przez uczestników. Części teoretyczne są prowadzone w sposób interaktywny, pozwalający na bieżące kontrolowanie zrozumienia tematu.
 

 
Kurs przeznaczony jest dla osób, które:
• pragną propagować prawidłowe noszenie dzieci w chustach wiązanych (pasjonaci noszenia)
• pragną podnieść swoje kwalifikacje
• nie mają doświadczenia chustowego, ale na co dzień zawodowo mają kontakt z małymi dziećmi i z rodzicami (fizjoterapeuci, położne, lekarze)

 


 

 

Program obejmuje:

* podstawy teoretyczne oraz korzyści z noszenia dla rodziców i dzieci –

* Rozwój kręgosłupa i układu kostno-mięśniowego, uwarunkowania anatomiczne noszonego i noszącego

* Zasady prawidłowego noszenia
9* Nosidła miękkie – praktyka regulacji i pozycjonowania
 
* Praktyczna nauka wiązań (kangur z przodu, kieszonka, 2x, plecak prosty, chusta kółkowa), ich fizjoterapeutyczna analiza
 

* Metodyka prowadzenia konsultacji, warsztatów oraz spotkań informacyjnych

 

Do dyspozycji uczestników są lalki treningowe, chusty i nosidła. Warto na kurs przywieźć już swoją lalę i chustę, ale nie jest to warunek konieczny.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały w wersji wydrukowanej z miejscem do robienia notatek.

Jeśli uczestniczka kursu karmi piersią, może to robić w dowolnym momencie.

 


 DOTACJE na szkolenia

Przypominanmy o możliwościach pozyskania wsparcia na nasze szkolenia. Ten kurs znajdziesz w Bazie Usług Rozwojowych, gdzie mikro i mały praedsiębiorca może otrzymać nawet 80% dofinansowania dla siebie i swoich pracowników.

Link do usługi w BUR: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/szukaj?nazwaUslugi=2022%2F07%2F21%2F15046%2F1480811

Jeśli w powiecie Twojego pracodawcy fizjoterapeuta jest zawodem deficytowym pracodawca może starać się nawet o 100% dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przez odpowiedni Urząd Pracy.


Zgłoszenie na kurs

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje przesłanie następujących dokumentów:

  1. Formularza zgłoszeniowego
  2. Kopii wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł na poniższy rachunek bankowy:
    Dane do przelewu:
    Fizjoactiv ul. Krochmalna 3   20-401 Lublin
    Alior Bank nr konta: 22 2490 0005 0000 4500 9105 5725 
    Tytuł przelewu: Imię i nazwisko kursanta, nazwa i termin kursu.

Powyższe dokumenty proszę przesłać jako załącznik na adres: fizjoactiv@gmail.com

Czas wpłynięcia maila i zaliczki będzie decydował o kolejności na liście uczestników kursu.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie informacje dotyczące kursów będą Państwo otrzymywać drogą elektroniczną na podane adresy e-mailowe. W związku z powyższym prosimy o uaktualnienie adresów e-mailowych i ich poprawne zapisywanie przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na kurs.

Informujemy, że przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres fizjoactiv@gmail.com jest równoznaczne z udzieleniem przez kursanta zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów niezbędnych do realizacji usług szkoleniowych przez firmy:

ClauWi Naturalna Mama Izabela Banach-Kubik ul. Wokulskiego 10/7  05-800 Pruszków

Karol Sitarz FIZJOACTIV ul. Krochmalna 3  20-401 Lublin nip 919 168 71 70

Martyna Mazurek-Sitarz FIZJOACTIV ul. Krochmalna 3   20-401 Lublin nip 716 26 76 079

Administratorzy danych przetwarzają dane do celów organizacji usług szkoleniowych.

Dane są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U.Nr 133/97 poz 883/.

Przesłanie zgłoszenia na kurs jest również równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu organizacji kursów FIZJOACTIV (dostępny w zakładce "przed kursem")

 

Zbliżające się kursy

KURS TERAPII MANUALNEJ

I moduł

Odcinek lędźwiwy kręgosłupa, miednica, biodro, udo. Kliniczne aspekty układu moczowo-płciowego.

Przed kursem

Dla uczestników

Nasi Partnerzy