Kursy Sport Kinesiology Taping BE fizjo ACTIV Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

Kinesiology Taping

Kinesiology taping. Metody terapii, jakie proponujemy naszym Pacjentom to obecnie najskuteczniejsze techniki stosowane w rehabilitacji.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

 Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem.                                 

PNF rozwijający

kurs pnf podstawowyKurs PNF rozwijający 

Kurs prowadzony jest w języku polskim, obejmuje 50 godzin lekcyjnych i składa się z jednej części. Szkolenie trwa 5 dni i kończy się egzaminem pisemnym i praktycznym nadającym tytuł "Dyplomowanego Terapeuty PNF".

Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie szkolenia PNF podstawowy oraz półroczna przerwa (od PNF Basic) przeznaczona na zbieranie doświadczeń w pracy z pacjentem.

 Celem kursu jest poszerzenie wiedzy zdobytej na kursie podstawowym PNF o szczegółowe analizy biomechaniczne oraz neurofizjologiczne ludzkiego organizmu. Prezentowana jest analiza ruchu i funkcji oraz funkcjonalne zastosowanie koncepcji PNF, w zakresie poszerzonym w stosunku do kursu podstawowego. Intensywna praca z pacjentem pozwala na praktyczne utrwalenie zdobytej wiedzy pod okiem instruktora.

Główną częścią kursu rozwijającego PNF jest precyzyjna analiza zaburzeń funkcjonalnych pacjenta. Prowadzący, wraz z uczestnikami, opracowują przykłady terapii bezpośredniej i pośredniej wybranych zaburzeń ortopedycznych i neurologicznych analizując je na poziomie strukturalnym, funkcjonalnym i aktywności dnia codziennego.

 


 

Kursy PNF są przeznaczone dla dyplomowanych Fizjoterapeutów i Lekarzy Rehabilitacji.

Kurs rozwijający prowadzony jest przez instruktora IPNFA z tytułem Advanced Instruktor.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje skrypt, a po ukończeniu kursu certyfikat wraz z sygnaturą IPNFA w dwóch wersjach językowych (j. polski, j. angielski), umożliwiający dalsze kształcenie w koncepcji PNF.

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje książkę "PNF w praktyce"

Prowadzący: dr n. med. Ewa Górna - Advanced Instructor IPNFA

Cena kursu:  2 100zł  (w cenie kursu książka "PNF w praktyce")

Termin:  Osoby zainteresowane kursem rozwijającym prosimy o przesyłanie zgłoszenia. Termin kursu zostanie ustalony po zebraniu się minimalnej grupy uczestników.

Miejsce: Lublin

 


 

Zgłoszenie na kurs

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje przesłanie następujących dokumentów:

 1. Formularza zgłoszeniowego
 2. Kopii dyplomu fizjoterapeuty lub lekarza,
 3. Kopia dyplomu ukończenia kursu PNF podstawowy
 4. Kopii wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł na poniższy rachunek bankowy:
  Dane do przelewu:
  Fizjoactiv ul. Bursaki 17   20-150 Lublin
  Alior Bank nr konta: 39 2490 0005 0000 4500 5993 5782
  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko kursanta, nazwa i termin kursu.

Powyższe dokumenty proszę przesłać jako załącznik na adres: fizjoactiv@gmail.com

Czas wpłynięcia maila i zaliczki będzie decydował o kolejności na liście uczestników kursu.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie informacje dotyczące kursów będą Państwo otrzymywać drogą elektroniczną na podane adresy e-mailowe. W związku z powyższym prosimy o uaktualnienie adresów e-mailowych i ich poprawne zapisywanie przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na kurs.

 


 

Informujemy, że przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres fizjoactiv@gmail.com jest równoznaczne z udzieleniem przez kursanta zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów niezbędnych do realizacji usług szkoleniowych przez firmy:

Karol Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 919 168 71 70

Martyna Mazurek-Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 716 26 76 079

Administratorzy danych przetwarzają dane do celów organizacji usług szkoleniowych.

Dane są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U.Nr 133/97 poz 883/.

Przesłanie zgłoszenia na kurs jest również równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu organizacji kursów FIZJOACTIV (dostępny w zakładce "przed kursem")

 

KURS TERAPII MANUALNEJ

I moduł

Odcinek lędźwiwy kręgosłupa, miednica, biodro, udo. Kliniczne aspekty układu moczowo-płciowego.

Przed kursem

Dla uczestników

Nasi Partnerzy