Kursy Sport WARSZTATY dla fizjoterapeutów BE fizjo ACTIV Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

WARSZTATY dla fizjoterapeutów

Krótka, treściwa forma kształacenia. Bierzemy na warsztat konkretny problem i dajemy gotowe pomysły do pracy.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

 Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem.                                 

USG narządu ruchu

Od czerwca 2017 roku w naszym gabinecie mamy możliwośc wykonania USG lub przeprowadzenia terapii pod kontrolą USG. ZAPRASZAMY

Jako jedną ze składowych fizjoterapii oraz uzupełnienie diagnostyki stosujemy USG narządu ruchu i sonofeedback. Ta metoda obrazowa jest bezpieczna dla zdrowia pacjenta.

USG umożliwia fizjoterapeucie badanie stawów równolegle z wykonywaniem testów klinicznych, co poprawia trafność badania funkcjonalnego. Pozwala na dokładną diagnozę funkcjonalną pacjenta, obiektywna ocenę postępów terapii oraz naukę wykonywania ćwiczeń tzw. sonofeedback. USG w pracy fizjoterapeuty jest doskonałym narzędziem, które wspomaga diagnostykę funkcjonalną. pozwala na wykonywanie zabiegów terapii manualnej pod kontrolą, umożliwia monitorowanie procesu fizjoterapeutycznego i lepsze dostosowanie planu rehabilitacji do potrzeb pacjenta. Ułatwia różnicowanie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania terapii.

Zapisy na wizyty, szczegóły oraz wszelkie informacje dotyczące USG pod numerem telefonu

781 749 246 lub adresem mailowym stachurka1986@o2.pl

mgr Anna Stelmach - fizjoterapeuta.

 

Co leczymy?

Rehabilitacja DZIECI i młodzieży
Terapia Uro-Ginekologiczna
USG narządu ruchu
Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych
trening respiracyjny SPIROTIGER
IGŁOTERAPIA suche igłowanie
Rehabilitacja pourazowa, pooperacyjna
Wady postawy, skoliozy
Rehabilitacja w ciąży
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nasi Partnerzy