Kursy Sport WARSZTATY dla fizjoterapeutów BE fizjo ACTIV Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

WARSZTATY dla fizjoterapeutów

Krótka, treściwa forma kształacenia. Bierzemy na warsztat konkretny problem i dajemy gotowe pomysły do pracy.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

 Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem.                                 

Kinesiology Taping

kinesiology tapingKinesiology Taping - to jedna z nowszych terapii mających zastosowanie w fizjoterapii i rehabilitacji narządu ruchu po urazach i wypadkach, w ortopedii i traumatologii, neurologii medycynie sportowej i wielu innych dziedzinach. Poprzez specjalne naklejenie plastra i jego sensoryczne oddziaływanie na organizm możemy zmniejszyć dolegliwi bólowe, znormalizować napięcie mięśni i powięzi co przyczyni się do powrotu czynności ruchowych. Plaster przyklejony we właściwy sposób pozwala na zachowanie pełnego zakresu ruchu, aktywowanie mięśni uszkodzonych, likwiduje zastoje i obrzęki limfatyczne oraz poprawia mikrokrążenie.

Co leczymy?

Rehabilitacja DZIECI i młodzieży
Terapia Uro-Ginekologiczna
Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych
trening respiracyjny SPIROTIGER
Rehabilitacja pourazowa, pooperacyjna
Wady postawy, skoliozy
Rehabilitacja w ciąży
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nasi Partnerzy