Kursy Sport Kinesiology Taping BE fizjo ACTIV Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

Kinesiology Taping

Kinesiology taping. Metody terapii, jakie proponujemy naszym Pacjentom to obecnie najskuteczniejsze techniki stosowane w rehabilitacji.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

 Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem.                                 

ŚWIĄTECZNE RABATY

W GRUDNIU FIZJOACTIV ROZDAJE ŚWIĄTECZNE PREZENTY:)

Planujesz wybrać się na kurs: "SKOLIOZA- diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne" lub "MASAŻ funkcyjny, poprzeczne i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii" zapisz się jeszcze w GRUDNIU a zapłacisz starą cenę!!!

Od Nowego Roku ceny kursów odpowiednio: 1000zł i 800zł, do końca roku PROMOCJA 900zł i 750zł.

Aby zapisać się na kurs należy wysłać na adres mailowy fizjoactiv@gmail.com wypełniony formularz, skan dyplomu i zaliczkę, więcej informacji o poszczególnych kursach i zapisach na nie w zakładce KURSY

fb wydarzenie

 

 

Aktualności

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Zespół Fizjoactiv

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nasi Partnerzy