Kursy Sport Kinesiology Taping BE fizjo ACTIV Rabat 100zł na 7 urodziny FIZJOACTIV

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

Kinesiology Taping

Kinesiology taping. Metody terapii, jakie proponujemy naszym Pacjentom to obecnie najskuteczniejsze techniki stosowane w rehabilitacji.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Rabat 100zł na 7 urodziny FIZJOACTIV

 UWAGA RABAT                                                        Z okazji naszych 7 urodzin FIAJZOCTIV                na wszystkie wrześniowe kursy                           otrzymasz rabat 100zł                                            Zapraszamy, zapisy do 1 września                                 

Fizjoactiv sponsorem nagrody na konferencji

 

FIZJOACTIV sponsorem głównej nagrody na IX Konferencji Naukowej Katedry Fizjoterapii WSZIA w Zamościu

Przyjdź i zobacz się z nami!

Bądź najlepszy i wygraj udział w kursie: Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzytsywane w fizjoterapii.

 

16.11.2013

Dziękujemy wszystkim uczestnikom IX Konferencji Naukowej Katedry Fizjoterapii WSZiA w Zamościu za miłe spotkanie.

Gratulujemy zdobycia głównej nagrody - udziału w kursie Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii. Zapraszamy na kurs.

Aktualności

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Zespół Fizjoactiv

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nasi Partnerzy